در حال بارگذاری...
سایر مطالب

سیمرکو در آگروفود ۲۰۱۹ | حضور سیمرکو در اگروفود ۹۸

نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود جهت ارتقای صنایع کشاورزی و صنایع غذایی هر ساله در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد. امسال نیز نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود، صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته تهران ۹۸ بیست و ششمین دوره، در تاریخ ۲۸ الی ۳۱ خرداد ماه ۹۸ برگزار شد.

اهمیت نمایشگاه آگروفود در صنعت غذایی کشور بسیار زیاد است. نقش صنعت غذایی کشور در اشتغال زایی و عمران و توسعه مناطق به ویژه مناطق روستایی، اجتناب ناپذیر است. توسعه این بخش باعث توزیع بهتر درآمد و رفاه و در نتیجه برقراری عدالت اجتماعی می شود به گونه ای که می توان از این بخش به عنوان یکی از محورهای اولویت دار زنجیره تولید محصولات کشاورزی نام برد.

اینچنین نمایشگاه هایی می توانند باعث شوند نام ایران در بازارهای جهانی، اشتغال زایی، افزایش سطح کیفی تولیدات تولید کنندگان داخلی، افزایش صادرات غیر نفتی به کشورهای منطقه، افزایش توانمندی بنگاه ها، به روز کردن خطوط تولید بر مبنای استانداردهای جهانی، ارتقاء دانش فنی و کیفی سازی کل زنجیره تولید به عنوان مزایای حضور این شرکت های خارجی در ایران نام برد.

آگروفود 678

علت حضور شرکت سیمرکو در آگروفود ۲۰۱۹

شرکت سیمرکو به عنوان طراح و سازنده خطوط تولید صنایع غذایی در این نمایشگاه حضور به عمل آورد تا در عین ارائه کارنامه خود در این حوزه ، با مشتریان داخلی و خارجی در ارتباط با جدیدترین فناوری های خود در صنایع بسته بندی ، کنسرویجات و دیگر خطوط تولید به گفتگو و مذاکره بنشیند.

اهداف سیمرکو از اگروفود ۹۸

 • ارائه فناوری و تکنولوژی های مدرن به مشتریان
 • ارزیابی بازار باقوه و بالفعل
 • رصد کلی فضای صنعت مواد غذایی
 • دریافت درک صحیحی از نیازمندی های مشتریان
 • بروزرسانی دانش و تکمیل فناوری های شرکت
 • تبادل اطلاعات با شرکت های همکار
 • معرفی بیش از پیش سیمرکو به این صنعت

سوالات متداول مشتریان

مشتریان برای سیمرکو همیشه به عنوان سرمایه های ارزشمندی تلقی شده اند و مدیریت مجموعه همیشه با سیاست های مشتری محور موافق و همراه بوده اند. سوالاتی که توسط مشتریان در جلسات مشاوره مطرح می شد عبارت بودند از:

آگروفود 543
 • توجیه اقتصادی خط تولید رب گوجه فرنگی، تن ماهی و سایر خطوط تولید
 • هزینه دستگاه های خطوط تولید
 • مجوزهای مورد نیاز برای راه اندازی کارخانه
 • اقدامات صفر تا صد راه اندازی خط تولید
 • نحوه پشتیبانی شرکت از مشتریان

تجربیات شرکت سیمرکو از حضور در نمایشگاه آگروفود

با استفاده از تحقیقات میدانی که توسط کارشناسان و متخصیین سیمرکو صورت گرفت نقاط ضعف و قوت مجموعه ارزیابی شده و رفع کمبودهای موجود در دستور کار شرکت قرار گرفت.

با تکیه بر هدف همیشگی شرکت که ارائه حداکثری خدمات به مشتریان داخل و خارج از کشور می باشد، مجموعه سیمرکو به درک وسیعی در مورد نیاز مشتریان در این صنعت نائل آمد.

آگروفود 54

با هدف تامین نیاز داخل کشور و صادر نمودن فناوری روز به کشورهای همسایه، مناسبات خوبی با وزن مجموعه و در راستای تامین هدف رونق تولید ایجاد شد.

در پایان شرکت سیمرکو به عمده اهداف از پیش تعیین شده خود در مورد نمایشگاه آگروفود رسیده و درونمایی مناسب را برای سال آتی خود در نظر گرفت.

آگروفود ل

سیمرکو طراح و مجری خطوط تولید مواد غذایی کنسروی

گروه صنعتی سیمرکو طراح و اجرا کننده خط تولید کنسرویجات می باشد. تیم‌ تحقیق و توسعه سیمرکو همواره با رصد کردن فعالیت کارخانه‌های مختلف در زمینه تولید محصولات کنسروی، و با در نظر گرفتن پارامترهای موثر در طراحی یک خط تولید، نتایج تحلیلی خود را به‌روزرسانی می‌کند. برای راه اندازی خطوط تولید مورد نظرتان می توانید با مشاورین شرکت سیمرکو در زمینه برآورد هزینه، نحوه راه اندازی و تولید غذای کنسروی در ارتباط باشید. برای رزرو جلسه حضوری رایگان مشاوره راه اندازی این خط تولید با دفتر مرکزی سیمرکو تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس