در حال بارگذاری...
خط تولید کنسرو غذای حیوانات خانگی

کنسرو غذای گربه یا غذای خشک؟ | مزایای غذای کنسروی گربه

کنسرو غذای گربه و غذای خشک دو نوع محبوب از غذاهای مخصوص این حیوانات بامزه هستند. در زیر به تحلیل مزایا و برتری های غذای کنسروی گربه نسبت به غذای خشک پرداخته و توضیح داده خواهد شد که چرا باید به گربه خانگی به جای غذای خشک، غذای تر یا همان کنسرو داد.

گربه یکی از بی آزارترین حیوانات خانگی است که به دلیل فعالیت کمتری که نسبت به سگ دارد محبوب بسیاری از خانم های خانه دار است. تغذیه این حیوانات کمی از سگ ها دشوارتر بوده و نیاز به توجه ویژه ای دارد. گربه های هر غذایی را نمی خورند، از این رو در مورد نوع غذایی که به آن ها داده می شود دقت فراوانی باید صورت پذیرد.

مواد مغذی موجود در کنسرو غذای گربه

یکی از اصلی ترین مواردی که در تغذیه گربه باید در نظر گرفته شود ارزش غذایی است که در غذای روزانه حیوان خانگی قرار می گیرد. غذای گربه کنسروی یکی از با ارزش ترین غذاهای موجود در بازار برای حیوان خانگی محسوب می شود. حیوانات، بخصوص حیوانات خانگی از حساسیت غذایی خاصی برخوردار هستند و از سوی دیگر مناسب نبودن برخی غذاهای خشک موجود در بازار مضرات فراوانی برای حیوان خانگی دارد.

مواد غذایی مرطوب از نظر ارزش مواد غذایی بسیار با کیفیت بوده و غنی از مواد مغذی مورد نیاز برای انواع نژاد گربه است . این روزها تقریبا بیشتر افرادی که گربه نگهداری می کنند می دانند که کنسرو گربه چقدر برای حیوان خانگی مفید بوده و ارزشمند است. فرمولی که برای غذای مرطوب گربه وجود دارد زیر نظر متخصصین تغذیه تهیه شده است.

ارزش مواد غذایی موجود در کنسرو غذای سگ

خط تولید غذای سگ و گربه که در ایران و برای اولین بار توسط گروه صنعتی سیمرکو طراحی و اجرا شده است با استفاده از مواد اولیه مرغوب و مناسب تمامی نیازهای حیوان خانگی را تامین می کند. رژیم غذایی گربه لزوما باید شامل پروتئین های آلی، پروتئین گوشتی، چربی های مورد نیاز و انواع ویتامین هایی باشد که علاوه بر اینکه نباید در معده حیوان ایجاد سوزش و درد نماید از سوی دیگر باید هضم ساده ای داشته باشد.

کنسرو غذای گربه 12

یکی از برتری های که غذای گربه کنسروی نسبت به غذای خشک گربه دارد اشتها آور بودن آن است. حیوانات به غذاهای خشک از خود رغبتی نشان نمی دهند و اصولا غذاهای تر را بیشتر می پسندند. از این رو کنسرو غذای گربه بسیار مناسب بوده و می تواند باعث اشتها آوری برای حیوان و در نهایت منجر به سلامت آن شود.

صاحبان حیوانات خانگی می دانند که آب برای حیوان بسیار حیاتی است. حیوانات خانگی نباید هرگز تشنه بمانند. دی هیدراته شدن گربه می تواند جبران ناپذیر بوده و بسیار به حیوان آسیب برساند. کنسرو غذای گربه از این مشکل جلوگیری می کند و به دلیل تر بودن آن، آب بدن حیوان نیز در این میان تامین خواهد شد.

برتری غذای گربه کنسروی بر غذای گربه خشک

دی هیدراته شدن گربه علاوه بر صدماتی که کلیه های آن وارد می کند صدمات جبران ناپذیری به دستگاه ادرار و مشکلاتی را در آن ناحیه ایجاد می نماید. غذای مرطوب برای حیوان جذاب تر بوده و با حجم کم می تواند به راحتی آن را سیر کند.

گربه با سگ تفاوت بسیاری دارد. سگ ها بر خلاف گربه ها در هنگام تشنه بودن پارس می کنند و به صاحب خود می فهماند که نوبت آب فرا رسیده و باید به وی آب بدهند. اما گربه ها به هیچ عنوان با صاحب خود برای احساس تشنگی ارتباط برقرار ننموده و از این رو نمی توانید پیش بینی کنید که گربه خانگی تشنه است یا خیر. کنسرو غذای گربه نه تنها این معضل را رفع نموده است بلکه با تامین آب مورد نیاز بدن گربه کار بسیاری از صاحبان را آسان نموده است.

تامین آب بدن توسط کنسرو غذای گربه

خط تولید کنسرو غذای گربه که در ایران برای اولین بار توسط شرکت سیمرکو طراحی و راه اندازی شده است با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی و همچنین مدرن روز دنیا بوده و تمامی نیازهای گربه سانان را رفع می کند.

مزایای هیدراته بودن گربه برای حفظ حیات و سلامتی گربه ها بسیار مهم است. آب برای کمک به کلیه های گربه و همچنین خالص و تمیز نمود آن ها ضروری است. بدون آب کافی، این فرآیند احتمالا منجر به عفونت های باکتریایی و تشکیل کریستال ها در ادرار شود، که اگر بدون درمان باقی بماند، می تواند کشنده باشد.

کنسرو غذای گربه 21

منظور از رژیم غذایی مناسب برای حیوانات همیشه لزوما گرانترین و یا مواردی که برای انسان مناسب است نیست. منظور از یک رژیم غذایی مناسب برای حیوان مجموعه ای متناسب از چربی های مورد نیاز بدن گربه، مواد مغذی و ویتامین ها و دست آخر آب است که نقشی تعیین کننده در کبفبت غذای تر برای حیوانات دارد.

قیمت کنسرو غذای گربه | فروش کنسرو غذای گربه

افزایش نرخ ارزهای دلار و یورو از یک سو و همچنین ممنوعیت واردات غذای حیوانات خانگی از سوی دیگر سبب شد تا سرمایه گذاران به این ایده برسند که در ایران خط تولید کنسرو غذای گربه راه اندازی شود.

قیمت غذای گربه در ایران به دلیل اینکه مواد اولیه در کشورمان ایران وجود دارد همچنین خط ولید غذای گربه کنسروی کاملا توسط متخصصان ایرانی طراحی و راه اندازی خواهد شد بسیار مناسب از نمونه های خارجی خواهد بود.

    گروه صنعتی سیمرکو اولین طراح و اجرا کننده خط تولید کنسرو غذای گربه ایرانی می باشد. تیم‌ تحقیق و توسعه سیمرکو همواره با رصد کردن فعالیت کارخانه‌های مختلف در زمینه تولید محصولات کنسروی، و با در نظر گرفتن پارامترهای موثر در طراحی یک خط تولید، نتایج تحلیلی خود را به‌روزرسانی می‌کند. برای راه اندازی خط تولید غذای سگ می توانید با مشاورین شرکت سیمرکو در زمینه برآورد هزینه، نحوه راه اندازی و تولید غذای کنسروی حیوانات خانگی در ارتباط باشید. برای رزرو جلسه حضوری رایگان مشاوره راه اندازی این خط تولید با دفتر مرکزی سیمرکو تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس