خط تولید رب گوجه با ظرفیت کم یکی از محصولات ویژه و پکیج های ارائه شده توسط شرکت سیمرکو است که مناسب افرادی طراحی شده است که نمی خواهند هزینه های میلیاردی برای راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی داشته باشند. در مقاله پیش رو به بررسی ابعاد استفاده از خط تولید رب با حداقل سرمایه به صورت کارگاهی و خانگی پرداخته شده است.

دنیای مدرن امروزی به انسان آموخته است که کیفیت در مواد غذایی مصرفی یکی از مهمترین مواردی است که می تواند در زندگی نقش داشته باشد. از این رو با صنعتی شدن سیستم های تولید مواد غذایی و استفاده از موارد نگهدارنده و همچنین مواد افزودنی تقاضا برای مواد غذایی ارگانیک افزایش یافته است.

خط تولید رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی یکی از پرمصرف ترین چاشنی مورد استفاده در دنیاست. اگر میزان تازه خواری گوجه فرنگی را از میزان تولید گوجه فرنگی در دنیا کسر کنیم به عدد ۶۰ درصدی می رسیم که جای بسی تفکر برای سرمایه گذاران دارد. حال با افزایش درخواست مردم در خصوص استفاده از مواد غذایی خانگی و یا ارگانیک فضای رقابتی برای تولید مواد غذایی در چنین بسترهایی فراهم آمده است.

خط تولید رب گوجه فرنگی با ظرفیت کم

شرکت سیمرکو اولین سازنده خط تولید رب گوجه فرنگی با ظرفیت کم در دو صورت کارگاهی و خانگی می باشد. این گروه صنعتی در راستای تحقق شعار رونق تولید گام های موثر و مفیدی را در رونق بخشی به اقتصاد کشور بخصوص در زمینه صنایع غذایی برداشته است.

مصارف خط تولید رب با حداقل سرمایه

خط تولید رب با حداقل سرمایه طیف وسیعی از مشتریان و سرمایه گذاران را در بر می گیرد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سرمایه گذارانی که قصد راه اندازی یک کار خط تولید با سرمایه کم را دارند
 • باغدارانی که قصد راه اندازی خط تولید رب گوجه با ظرفیت پایین را دارند
 • تولید کنندگانی که ایده اجرای کارگاه کوچک تولید رب گوجه فرنگی دارند

مزیت های خط تولید رب گوجه با ظرفیت کم

خط تولید با ظرفیت پایین نسبت به دیگر ظرفیت های موجود دارای برتری های منحصر بفردی است. در زیر به بررسی مزیت های هر دو نوع خط تولید با حداقل سرمایه یعنی خانگی و کارگاهی پرداخته شده است.

مزایای خط تولید رب خانگی سیمرکو

 • ارزان بودن نسبت به خط تولید صنعتی
 • هزینه سرمایه گذاری ثابت پایین
 • تعمیر و نگهداری آسان
 • ظرفیت مناسب بر اساس نیاز
 • سرعت تولید بالا
 • بهداشت بالا نسبت به موارد صنعتی
 • قابلیت تبدیل به خط تولید مربا
 • قابلیت انتقال آسان

مزایای خط تولید رب کارگاهی سیمرکو

 • امکان اخذ مجوزهای لازم
 • زمین مورد نیاز با مساحت  کم
 • امکان انتقال آسان به مکانی دیگر
 • قابلیت انعطاف برای تغییر به تولید مربا
 • ماشین آلات خط تولید رب گوجه فرنگی با حداقل سرمایه

بر خلاف خط تولید رب گوجه با ظرفیت های متوسط و بالا که برای کارخانجات عظیم تولید رب مصرف می شود. خط تولید رب گوجه با حداقل سرمایه ماشین آلات محدود و با قیمت مناسبی را شامل می شود. ماشین آلاتی که برای کارگاه کوچک تولید رب گوجه فرنگی در نظر گرفته می شود به شرح زیر است:

چرا خط تولید رب گوجه فرنگی با حداقل سرمایه؟

خط تولید رب گوجه با ظرفیت پایین بر خلاف دیگر ظرفیت ها که نیازمند طراحی صنعتی سنگین و اخذ مجوزهای گوناگون از ادارات است. روند راه اندازی بسیار ساده ای دارد. خط تولید رب گوجه با ظرفیت پایین می تواند تمامی نیازهای تولید رب گوجه در ظرفیت های کم را تامین نماید.

خط تولید رب گوجه با حداق سرمایه می تواند دارای ورودی گوجه روزانه ۱ تا ۵ تن را ساپورت نماید. و از این حیث حکم یک کارخانه کوچک رب گوجه فرنگی را ایفا می کند. یکی از مزایای خط تولید رب گوجه با قیمت نیاز به زمین کوچک است. یکی از مشکلات موجود در سر راه تولید تامین زمین مورد نیاز است. این خط تولید نیازمند فضایی بسیار کم و حتی در حدود ۱۰۰ متر مکعب است.

دستگاه ها و ماشین آلات این خط همگی با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز بوده و ضمانت ۱۰ ساله شرکت سیمرکو می باشند. کسانی که به دنبال سرمایه گذاری های زود بازده هستند خط تولید رب با ظرفیت پایین بهترین گزینه برای آنهاست. به دلیل مصرف بالای داخلی رب گوجه محصول تولید شده به راحتی فروخته خواهد شد.

سود بالا، سرمایه اولیه کم و هزینه های جابنی پایین از مهمترین المان های اقتصادی این خط است. خط تولید با ظرفیت پایین می تواند جایگزین مناسبی برای صنایع کوچک و کارگاهایی است که قصد تغییر کاربری را دارند. به دلیل تحریم های موجود و نیاز داخلی به تولید سرمایه گذاری در این حوزه بسیار امن است.

سرمایه گذاری در خط تولید رب گوجه با ظرفیت کم

فراغت خاطر از اینکه محصول تولید شده با قیمتی مناسبی فروخته خواهد شد می تواند دلگرمی برای سرمایه گذار باشد. شاخص های مثبت اقتصادی در حوزه مواد غذایی می تواند بیان گر امنیت ورود به این حوزه باشد.

دستگاه تولید رب گوجه فرنگی خانگی نیز یکی دیگر از گزینه های خط تولید رب با ظرفیت پایین است. این دستگاه که در این خط تولید به کار برده می شود برای مصارف خانگی که همان کارگاه های بسیار کوچک هستند استفاده می شود. خط تولید رب خانگی را می توان در خانه و حتی یک اتاق نیز راه اندازی نمود.

دستگاه تولید رب گوجه فرنگی خانگی بسیار مناسب اشخاصی است که به دنبال مشاغل خانگی سود ده هستند. خط تولید رب گوجه با ظرفیت کم یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در دوران اقتصاد مقاومتی است. شرکت سیمرکو مفتخر است که به عنوان اولین شرکت در ایران خط تولید رب گوجه را با ظرفیت های پایین و در پکیج های ۱ تا ۵ تن را اجرایی نموده است.

کارگاه کوچک تولید رب گوجه فرنگی

کارگاه کوچک تولید رب به کارگاهی اطلاق می شود که توانایی و ظرفیت ۵ تن گوجه ورودی را دارد. به نسبت میزان سرمایه اولیه و در کنار آن تنها ۱۰۰ متر مربع زمین مورد نیاز. این خط تولید که در حقیقت خط تولید رب گوجه با حداقل سرمایه است می تواند یک سرمایه گذاری زودبازده باشد. محصولی تولید شده در این کارگاه می تواند در قوطی فلزی و یا به صورت فله ای در بشکه های ۲۰۰ لیتری بسته بندی شود.

در مقایسه با دیگر خطوط رب گوجه فرنگی ، این خط مشتریان بسیاری دارد و به دلیل تعمیرات و نگهداری مناسب بسیار اقتصادی است. به دلیل سادگی کار با ماشین آلات خط تولید رب گوجه با ظرفیت کم تولید با آن بسیار ساده بوده و نیاز به تخصص ندارد.

گروه صنعتی سیمرکو به عنوان اولین شرکت در راه اندازی خطوط تولید مواد غذایی با ظرفیت های پایین. ارائه دهنده اولین خط تولید رب با حداقل سرمایه پایین به صورت خانگی و یا کارگاهی است. برای مشاوره رایگان در خصوص خط تولید و همچنین راه اندازی کارگاه کوچک رب با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.